• slide1
  • slide2
  • slide3


NURİ BİLGE CEYLAN ( Yönetmen ) - KAMPÇI VELİSİ

Sizleri tanımak sadece oğlum için değil, bizim için de çok öğretici oldu. Çok teşekkürler, görüşmek üzere... 


ARZU BALOĞLU - Kampçı velisi

Sevgili Camp Wolftrack Ekibi,

Oğlum Gökay ilk defa evden uzakta bu kadar zaman geçirecekti.İlk başta ‘uyum sağlar mı,aktivitelere katılır mı,yemeklerini yer mi,evi özler mi?’ gibi her ailede olduğu kadar bizim de endişelerimiz vardı.Fakat gittiği ilk günden itibaren Gökay kampa o kadar çabuk uyum sağladı ki,her telefon görüşmemizde bunu farkediyorduk.Telefonla konuşmayı çok sevmeyen oğlum,her gün yaptıkları aktiviteleri heyecanla anlatıyordu.Eve gelir gelmez sorduğu ilk soru ‘Seneye tekrar gidecek miyim?’ oldu ve evet cevabını alınca da tekrar gitmesine kaç gün kaldığını hesaplamaya başladı.Artık evde her gün Serdar Ağbisini,eğitmenleri Emre Ağbisi ve Özge Ablasını,onların neler yaptığını,neler dediğini dinliyoruz.Serdar Hoca’dan ve eğitmenlerinden o kadar etkilendi ki,biraz büyüyünce Gökay da orada çalışmaya karar verdi.

Sizin de dediğiniz gibi,aslında içinde var olan ama ortaya çıkarmaya fırsat bulamadığı duyguları açığa çıkarmasına yardımcı oldunuz ve bu oğlum için inanılmaz bir deneyim oldu. Bütün ekibe çok teşekkür ederiz. Gökay da hepinize selam söylüyor.

Selamlar ve sevgiler

Arzu Baloğlu

 


 

GAMZE BİNİCİOĞLU - VAN'LI ÇOCUKLAR KAMPTA  PROJESİ

 

Kampta yaşananları nasıl özetlesem, duygularımızı nasıl tarif etsem...
En başta içimizi kaplayan huzur, doğanın dinginliği, tüm bedenimize ve ruhumuza yansıdı.. Artık hiç bir stres, şehirdeki hiçbir kaygı yoktu aklımızda, bedenimizde... Yaptığımız tüm etkinlikler, tırmanışlar, gece yürüyüşü, basketbol maçları, Nuh'un gemisi yarışması, ok atışları, orienteering hepsi hem bol kahkaha hem de bol adrenalin yaratmıştı..Çocuklar, biz öğretmenler ve eğitmenler artık bir uyum halinde tam anlamıyla büyük bir takım olmuştuk... Öğrenciler de birbirine daha çok güvenmeyi, iletişim için dinlemeyi, doğanın sesine kulak vermeyi, aslında potansiyellerinin ve güçlerinin farkında olabilmeyi öğrendiler... Aşçı Ahmet Dayı ve Zeynel abinin lezzetli tariflerini hayata dönüştürdüğü yemeklerse özlenenler arasında yerini alacak, gurmelik böyle lezzet yaratıyorlar demek ki.. Serdar Kılıç'ın son gece ateşin başında bizlere çaldığı bağlama ve hep bir ağızdan söylediğimiz türkülerse kampın biteceği hissini boğazımızda düğümlenerek kabullenişimizdi.. İyiki varsın doğa, iyiki varsın Serdar Kılıç ve diğer tüm wolftrack ekip üyeleri, iyiki varsın Rüzgar, Karabaş ve Gölge (Sivas Kangalları), İyiki varsın Akbaş, iyiki varsın veranda, ağaç evler, iyiki varsın Elbruz ve Efe (atlar) ve iyiki varsınız çocuklar...

 


 

 

Melis Uğur - TURKCELL Gönüllüleri

Sevgili Wolftrack Ekibi,
İlk Tatilim Projemiz için verdiğiniz destek ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Sayenizde onlarca öğrencimiz ilk kez köylerinden çıktı, özgüven ve yaratıcılıkları hayallerini bile kuramadıkları bir ortamda gelişti. Birlikte nice projeler gerçekleştirmek üzere.
 

Ozan IŞIK - TED Koleji Beden Eğitimi Spor Bölümü Başkanı

Sevgili Serdar KILIÇ ve Camp Wolftrack ekibi;
TED Bursa Koleji olarak öğrencilerimize her zaman en iyinin arayışı içindeyiz. Yoğun geçen bir eğitim- öğretim yılının ardından yaz tatilini öğrencilerimiz için en verimli bir şekilde planlamanın arayışı içine girmiştik. Her yıl yaptığımız yaz okulunun bir haftasını, sizin Bolu – Mudurnu Taşkesti’ de bulunan kampınızda geçirmeye karar verdik. Camp Wolftrack ın kurucusu Serdar KILIÇ’ ın bilgisi ve tecrübesiyle hazırlanmış doğayla iç içe olan kampınızdan fazlasıyla memnun kaldık. Kampa katılacak öğrencilerin kaydından, kamp bitiminde evlerine ulaşmalarına kadar geçen sürede tamamen profesyonelliğin ve bilginin ön plana çıktığı görülmektedir.
4-5 öğrenciyle bir eğitmenin ilgilendiği, günlerin dolu dolu geçtiği, psiko-motor gelişimleri destekleyici özenle hazırlanmış doğa sporları parkurları ve mücadele gerektiren takım sporlarında öğrencilerimizin öz güvenleri gelişerek eğlenmişlerdir.
Kamp mutfağında yapılan yöresel ev yemeklerinin tadına doyum olmamış ve sabahın erken saatlerinde köyden gelen sütün o unuttuğumuz tadı, semaverde odun ateşinde pişen çayla yapılan kahvaltılar gerçektende unutulmayacak kadar güzeldi.
Serdar KILIÇ’ ın öğrencilerimizle birlikte Sülüklü gölde kurduğu çadırlı kampta hayatları boyunca unutamayacakları doğada yaşam becerilerini paylaşması, gece kamp ateşi etrafında anlatılan hikayeleri, çalınan yan fülüt melodileri eşliğinde yapılan uykunun güzelliğini tadmış bulunmaktayız.
Camp Wolftrack ekibi olarak bize her yönüyle mükemmel bir kamp yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Yeni bir kamp döneminde tekrar birlikte olmak dileği ile görüşmek üzere.
 

Nurdan - Birol Bostancı - Kampçı velisi

Kızımız Begüm'ün Campwolftrack'te geçirmiş olduğu bir haftanın sonunda, almış olduğu doğa sporları ve serüven egitiminde, öğrendikleri onu çok mutlu etmiş.Bu durumuda şöyle ifade ediyor.Bu yaşıma kadar gittiğim yaz kampları içinde bu hafta yaşadıklarıma 10 üzerinden 10 veriyorum diye ifade etti.Bizde anne ve babası olarak kampta emeği geçen başta yöneticilerin, eğitimci arkadaşların ve ayrıca kamp hayatına yardımcı olan tüm çalışanlara kalbimizden kucak dolusu teşekkür ederiz.

 


 

Can Kızanoğlu - Kampçı

Bu kampa istemeden geldim ama dönerken keşke gitmesem dedim. Bu kamp beni biraz zorlamış olsada hayatımı nasıl yaşamam gerektiğini öğretti. Kamptaki herkese, bana hayatın sadece bilgisayardan ibaret olmadığını gösterdiği için teşekkür ederim.

 


 

Naz Taşpınar - Kampçı

Bu kampa gerçekten bayıldım. Kafamda canlandırdığımdan da güzel. Doğayı hiç bu kadar yakından tanımamıştım. Doğa yürüyüşleri, kamplar, trekking ve diğer sporlarda çok eğlendim. Özellikle eğitmenler düşündüğümden daha genç, sportif ve eğlenceliydiler. Yemeklerin güzel olmamasından korkuyordum ama çok lezzetliydi. Gelecek sene yine gelicem.

 


 

Mitra Tabandeh - Kampçı

Ben burayı, insanlarını, geçirdiğim bu dopdolu haftayı, hayvanları, arkadaşlarımı hiç bir zaman unutmayacağım. Kaldığımız son geceyi, evlerimizi, çadırda kaldığımız geceyi hatta böcekleri çok özleyeceğim. Her yazı burada geçirmeyi dilerdim. Bütün eğitmenler çok sevgi dolular. Burayı asla unutmayacağım.

 


 

Mehmet Güleryüz - Kampçı

Burayı çok sevdim ve seneye de gelmeyi düşünüyorum. Burada çok eğlendim.