• slide1
  • slide2
  • slide3


Campwolftrack olarak her zaman birinci önceliğimiz kampımıza katılan herkesin sağlığı ve emniyetidir. Bu bağlamda katılımcılarla ilgilenen her eğitmenin ilkyardım bilgi ve deneyimi vardır. Aktivite sırasında karşılaşılan sağlık problemlerinde müdahalenin ilk aşamasını sorumlu eğitmen başlatmakta, devamında muayene ve değerlendirmeyi paramedik ( acil tıp teknikeri ) yapmaktadır. İlk ve acil müdahaleleri kampta yapılan katılımcılar tedavinin devamı gerekli görüldüğü durumlarda ailelerle koordineli bir şekilde kara ve hava ambulansları ile tam teşekküllü bir hastaneye sevk edilmektedir. Gerekli görülen sevklerde aileye bu işlemlerle ilgili bütün açıklamalar yapılmakta ve koordineli bir şekilde devam edilmektedir.

Kampa katılım tarihinde hasta olup ilaç tedavisi devam eden katılımcılar için, kamp süresince tedavi paramedik tarafından kontrollü bir şekilde sürdürülür.

Aileler çocuklarının sağlık durumlarına, devam eden tedavi bilgisine kamp telefonumuzdan ulaşabilirler.

Diğer bir önemli husus olan emniyet malzemeleri ise kullanılmadan önce mutlaka kontrolden geçirilir. En ufak bir şüphe duyulan malzeme yenisi ile değiştirilir.

Kamp dönemleri başlamadan önce bütün eğitmenlerimizin sağlık ve emniyet bilgileri kısa bir eğitim ile pekiştirilir.